Hayırseverler okula anasınıfı ve fen laboratuvarı yaptırdı

Ortaca Eskiköy İlkokulu ve Ortaokuluna hayırseverler tarafından yaptırılan anasınıfı ve fen laboratuvarı düzenlenen törenle açıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen açılış töreni saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Anasınıfı öğrencileri gösteri sundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Kavak ve okul müdürü Volkan Durdu hayırseverlere plaket takdim etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyit Kavak, törende yaptığı konuşmada; “Çocuklarımızın fikri gelişimine ciddi katkı sağlayacak bu çalışmaların hepsine ön ayak olan herkese sonsuz teşekkürler, geleceğimize yaptığınız yatırımlar için minnettarız.” ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Volkan Durdu ise; “Bizler öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte anasınıfı öğrencilerimizin daha iyi şartlarda eğitim görmesi, ortaokul öğrencilerimizin ise tam donanımlı bir Laboratuvarda fen derslerini işleyebilmesi için bir hayal kurduk. Bu hayallerimizin gerçekleşmesini sağlayan hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum.  Hayırseverlerimizce yapılan bu yeni eğitim ortamlarından yararlanacak öğrencilerimizin öğretmenlerinin gösterdiği yolda ailesine, devletine, kendisine ve insanlığa güzel işler yapacak yerlere geleceğine inancımız tamdır.” dedi.

Okul Müdürü Durdu; Murat Göllü, Melitene Tarım ailesi, Adem Höke, Mevlüt Yücel, Kadir Küçükoğlu, Habip Demirbey, Semih Erol Orhun, Fatma Önal, Tayfun Önal, Ergün Kaya, Ahmet Dursun, Osman Kınayer ile Eskiköy Mahalle Muhtarı Cemal Yaman, Tepearası Mahalle Muhtarı Temel Hakkı İpek ve okul aile birliği başkanı Yasin Yılmaz’a katkılarından dolayı teşekkür etti.

Tören açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sona erdi.

Yorum
Başa dön tuşu