İmzalar atıldı

Ortaca Belediyespor tesislerinde düzenlenen imza törenine kulüp başkanı Süleyman Dağdelen, yönetim kurulu üyeleri Orhan Karaçelik, Aziz Abay, Ferhat Ontaş, teknik heyet Salih Aybey, Mehmet Yıldız, Serdar Işık, yeni sezonda hem kaleci hem antrenör olarak görev alacak Ozan Öztürk ve anlaşmaya varılan sporcular katıldı.

Ortaca Belediyespor, yeni sezon için teknik direktör Salih Aybey ile anlaştı. Geçtiğimiz sezonun 20. haftasında takımın başına getirilen tecrübeli teknik adam Salih Aybey, Ortaca Belediyespor’u, BAL’da tutmayı başarmıştı.

Geçen sezon zor bir dönemde görevi devir alan Aybey’in takımı, play-out mücadelesinde Milasspor’u 2-1’lik skorla mağlup ederek siyah-beyazlıları ligde tutmuştu.

Yeni sezon öncesi Ortaca Belediyespor yönetimi ile yeniden masaya oturan teknik direktör Aybey, kulüple yeniden anlaşmaya vardı. Tecrübeli teknik adamın yardımcılıklarını geçtiğimiz sezon olduğu gibi Serdar Işık ve Mehmet Yıldız üstlendi.

Ortaca, teknik heyet ile beraber, tecrübeli eldiven Ozan Öztürk ve Süleyman Gebeş, Ahmet Özgür Elmas, Mustafa Berkcan Türker, Sergen Turbalıoğlu, Alimcan Aytekin ile sözleşme imzaladı.

Ortaca Belediyespor Başkanı Süleyman Dağdelen; “Geçen yılda altyapıdan oyunculara önem verdik. Genç kardeşlerimize yine önem vereceğiz. Salih hocamız ile sözleşme imzaladık. Yardımcılıklarını Serdar ve Mehmet hocamız yapacak. Ozan Öztürk ile hem kaleci hem de antrenör olarak anlaştık. Ortacamıza hayırlı olsun. Tüm Ortaca halkının desteğini bekliyoruz.” diye konuştu.

Geçtiğimiz yıl takımı ligde tutan tecrübeli teknik adam Salih Aybey; “Yeni sezon için anlaşma sağladık. Geçen sezon göreve geldiğimizden buyana yakaladığımız olumlu havayı koruyarak. İlçemize yakışır şekilde mücadelemizi yapmak istiyoruz. Yeni sezon herkese hayırlı olsun.” dedi.

Çorum, Hatay, Kırklareli, Fethiye, Marmaris, Muğla, Adıyaman gibi birçok önemli kulüpte gösterdiği başarılı performanslar ile dikkat çeken tecrübeli eldiven Ozan Öztürk ise kariyeri boyunca hedefe oynayan takımlarda mücadele ettiğini vurguladı.

Öztürk, yeni sezonun hayırlı olmasını dileyerek, şunları kaydetti; “Ortaca Belediyespor ile daha büyük hedefler için çıkıp oynayacağız. Lige hedefleri yükselterek başlayacağız. Gençler ile beraber iyi uyum sağlayıp, Ortaca’yı hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Hem kaleci hem de antrenör olarak tecrübemi kulübe yansıtacağıma inanıyorum.”

Yorum
Başa dön tuşu