İsmail Can Varol Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Av. İsmail Can Varol, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Parti binasında İlçe Başkanı Evren Tezcan’a başvurusunu teslim eden Varol, 2019 yerel seçimlerinin partisi ve ilçesi için hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

Sorunları yerinde ve ehil insanlarla çözecek belediyecilik anlayışıyla göreve talip olduğunu söyleyen Varol; “Partililerim ve halkımın bana güvenmesini istiyorum. Zor bir yarışa girdiğimin bilincindeyim. Yaşadığım kente hizmet etmek istiyorum. Yaşadığım yeri güzelleştirmek istiyorum. Birleştirici, bütünlükçü olacağız. Hiç kimseyi ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz, bütün halkı kucaklayacağız. Demokratik bir yönetim sergileyeceğiz. Demokrasiyi bütün yerel yönetim birimlerimize yayacağız. Katılımcı olacağız. Halkın yönetime katılmasını sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

“Kapıları kaldıracağım”

Göreve geldiği takdirde makam odası dahil belediyedeki bütün kapıları kaldıracaklarını anlatan Varol; “Danışma birimini daha etkin ve güçlü kılacağız. Belediye meclisi toplantılarını halka açık hale getireceğiz. Ayrı bir belediye meclisi toplantı salonu hazırlayacağız. Halk bizzat toplantıya katılarak toplantıyı izleyebilecek. Gerekirse internet üzerinden canlı yayın yapacağız.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu