İsmail Can Varol; “Parti içi yarışta hiçbir kavganın tarafı olmayacağız”

CHP Ortaca belediye başkan aday adaylarından İsmail Can Varol ile Kültür Park’ta kısa bir sohbet yaptık.

Çalışmaların nasıl gittiğini sorduk sayın Varol’a. ”Halkın çok yoğun bir İlgisİ var bu seçimlere aday adaylarına” diye söze başlayan Varol ”tek sıkıntımız ilçeler de ön seçimin yapılıp yapılmayacağı” konusu diyor.

Aynı çatı altında dört aday adayının olmasının teşkilat içerisinde de sıkıntıya yol açtığını seçmenlerin bile kafalarının karıştığını belirten Sayın Varol kısa sohbetimizde ”Halk hepimizi izliyor .halkın çok yoğun ilgisi var. Sanki bir beklenti varmışta, biz bu beklentiye cevap veremiyormuşuz gibi bir hava var. Bütün partiler bizi izliyor. Biz, Ortaca’nın iktidar partisiyiz. O nedenle her kesimden insanın ilgisi var bu yarışa, bu süreci doğru yönetmek çok önemli. Cumhuriyet Halk Partisi İl Binası, İlçe Binaları bir aday adayının seçim ofisine dönüştürülmemelidir Tüm aday adayı arkadaşlarımızı Ortaca’nın adayını belirleme yöntemi için açıklama yapmaya çağırdım. Neye hazırlandığınızı açıklayın dedim. Ortaca’da sorun kesinlikle ön seçimle çözülür.” dedi.

“Taraf olmayacağız”

Diğer yandan, Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Can Varol, Fevziye ve Dalyan Mahallelerinde partililer, turizmciler ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Varol; “Parti içi yarışta hiçbir kavganın tarafı olmayacağız. Bizim rakibimiz aday adayı arkadaşlarımız değil. Diğer siyasi partilerdir. Gün birlik ve dayanışma günüdür. Cumhuriyet, Mustafa Kemal Atatürk ve Ortaca sevdalısı her hemşerimiz doğal müttefikimizdir.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu