İYİ Parti Ortaca’da çalışmalara hız veriyor

İYİ Parti Ortaca İlçe Başkanı Barbaros Canlı, İletişim ve Tanıtım Başkanı Burcu Gün, Muğla İYİ Parti Basın Danışmanı ve Ortaca Medya ve Basın Başkanı Bilal Baykan 2022 çalışma planlarını hazırladı.

İYİ Parti İlçe Başkanı Barbaros Canlı Başkanlığında tanıtım komisyonunda Burcu Gün ve Bilal Baykan STK, Özel Sektör ve vatandaşlara yönelik bilgi toplama, ihtiyaçları ve sorunları tespit etmek amacıyla ziyaretlerini sıklaştırarak bilgi toplayacak.

Barbaros Canlı yaptığı açıklamada; “İYİ Parti Ortaca’da kendini geliştiren bir parti ve Ortacalı vatandaşlarımızın ilgisi artarak devam ediyor yaptığımız her ziyarette bunu görüyoruz. Yönetim kurulu üyelerimizden Burcu Gün ve Bilal Baykan almış oldukları Başkanlıkların görev dağılımına göre komisyon oluşturduk. Beraber yapacağımız çalışma iletişim, tanıtım, medya ve basına anlatmak ve Ortaca’nın sorunları Kamuoyu oluşturarak anlatılmasını sağlayacağız.” dedi.

Burcu Gün yaptığı açıklamada; “Ortaca İlçe Başkanlığı olarak yaptığımız ziyaretlerde vatandaşımız sorunları büyük onun daha fazlası esnaf ve özel sektörde hizmet veren kuruluşlarda bulunuyor. Biz bu ziyaretleri çoğaltarak Ortaca’da yaşanan bu sorunları anlatacağız. Sorunları tüm Muğla’nın ve Ankara’nın bilmesi için iletişimi sağlayacağız. Ve bunu Medya ve Basın aracılığı ile anlatacağız. Medya ve Basın Başkanımız Bilal Baykan ile yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları oluşturduğumuz komisyon da ele alıp değerlendireceğiz” dedi.

Bilal Baykan yaptığı açıklamada; “Yaşadığımız şu günler de yaşayan her vatandaşımızın ve STK, Özel sektörün sorunları gün geçtikçe kronikleşmekte, Her vatandaş bu sorunların nasıl aşılacağı konularında çözüm önerilerini duymak istiyor. Siyasi partilerin hangi soruna, hangi çözüm projesi olduğunu bilmek istiyor. Ulusal medyalarda aradığını bulamayan vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve kendi sorunlarına yönelik İYİ Partinin çözümlerini anlatmak için İletişim ve Medya Başkanlıklarımız büyük görev düşüyor. Bu anlamda sorunları dinlemek ve İYİ Parti politikalarını anlatmak için yoğun bir çalışma gerekiyor. İletişim Başkanı Burcu Gün Arkadaşım ve İlçe Başkanımız Barbaros Canlı ile her zamankinden daha fazla ziyaret ile saha da olup bu çalışmaları yapacağız” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu