İYİ Parti’de Barbaros Canlı güven tazeledi

İYİ Parti Ortaca İlçe Başkanlığı’nın 3’üncü Olağan Kongresi’ne tek liste ile gidildi. Mevcut Başkan Barbaros Canlı güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

İYİ Parti Olağan İlçe Kongresi Bahçelievler Çok Amaçlı Salonunda geniş bir katılımla yapıldı. Divanın oluşturulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile kongre başladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu. Partiye yeni katılan üyelere rozetleri takıldı.

Faaliyet ve mali raporların okunmasının ardından seçime gidildi. Tek listeyle kongreye giden Barbaros Canlı, yeniden İYİ Parti Ortaca İlçe Başkanı seçildi.

İYİ Parti İlçe Başkanı Barbaros Canlı, göreve geldiği günden bu yana daha fazla insana ulaşmak için çalıştıklarını söyledi.

İlçe halkının yanında olmak için çaba sarf ettiklerini dile getiren Canlı; “Elimizden geldiğince insanlarımızın sorunlarına çözümler getirmeye çalıştık ve bunun sonucunda da Ortaca halkının teveccühünü kazandığımızı düşünüyorum. Şimdi daha çok çalışmamız, daha çok kişiye ulaşmamız gerektiğini biliyoruz. Tüm arkadaşlarım ve yönetim kurulu üyelerimiz inancını ortaya koydu. Bizler Genel Başkanımız Meral Akşener’e inandık. Ülkemizi içinde olduğu sıkıntıdan çıkaracak kadrolarımız var. İnsanını hak ettiği şekilde yaşatabilen bir ülke için çalınmadık kapı bırakmadan yorulmadan çalışacağız. Bunu başarabilecek cesur insanlar bizimle beraber. Önce millet, önce memleket diyoruz.” dedi.

İYİ Parti yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Barbaros Canlı, Zafer Yılmaz, Fatih Köse, Naim Gönülateş, Mehmet Karacamuz, İlker Özdemir, Cemal Demirtaş, İsa Balcı, Hasan Akar, Burcu Yıldırım, Tolgahan Gürses, Neyran Çepkan, Ali Nusret Kaymaz, Cemal Güneri, Şehnaz Aybey, Seda Furan, Burcu Gün, Sema Demir, Sadık Acar, Ramiz Bal, Serdar Orhan, Müjdat Keser, Alptuğ Agaya, Fatih Göltaş, Can Taç, Ahmet Manav, Aslı Uslu.

Kongreye, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti Kalkınma Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Behçet Saatcı, İYİ Parti İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, STK ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

Yorum

Başa dön tuşu