Klasik otomobil tutkunları Ortaca’da buluştu

Ortaca’da klasik otomobil tutkunlarını bir araya getiren etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Ortaca’da klasik otomobil tutkunlarını bir araya getiren etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu.

Ortaca pazaryerinde düzenlenen sergiyi çok sayıda otomobil meraklısı ziyaret etti. Araç sahipleri, ziyaretçilere otomobilleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretçilerin zamana meydan okuyan otomobilleri incelediği ve fotoğraf çektirdiği etkinlikte renkli görüntüler yaşandı.

Etkinlik, Ortaca Belediyesinin katkıları ile Ege Yolcu Dergisi ve İzmir Klasik Otomobilciler Derneği organizasyonunda düzenlendi.

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, kendisinin de klasik otomobil tutkunu olduğunu belirtti.

Başkan Uzundemir; “Daha önce benimde klasik otomobil kullanma şansım oldu. 64 Chevrolet kullandım. Klasik otomobil kullanmak güzel bir duygu. İnsanlar büyümüyor, oyuncakları değişiyor. Bu etkinlikte çok güzel, misafirlerimize hoş geldin diyorum. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ege Yolcu Dergisinin bölgede çeşitli etkinlikler düzenlediğini ve her yıl motosiklet festivali gerçekleştirdiğini aktaran Nadir Şahin; “Benim klasik otomobil tutkum da çocukluğumdan bu güne geliyor. Bu organizasyonumuz belediyenin de desteği ile büyüyebilir. Buradaki otomobiller ikiye üçe katlanır. Gelen misafirlerimiz bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini görme imkanı buldular. Etkinliği her yıl yapmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu