Köyceğizli öğrenciler yat ve tekne ekipmanları fuarını ziyaret etti

Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Fethiye’de bu yıl ikinci kez düzenlenen Marine Tech Yat ve Tekne Ekipmanları Fuarı’na katıldı.

Marmaris Fuarcılık (MARFO) tarafından ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Fethiye Şubesinin destekleriyle düzenlenen 2. Marine Tech Yat ve Tekne Ekipmanları Fuarı, Kayıkhane Meydanı’nda gerçekleştirildi. 4 gün açık kalan fuarda 40 farklı firma stant açtı.

Köyceğiz Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, bir grup öğretmen ile birlikte fuara katılarak stantları gezdi.

Denizcilik Alan Şefi Sadun Duran, fuar ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada; “Geçen sene de katılmıştık. Yaparak, yaşayarak öğrenme en kalıcı öğrenme şeklidir. Öğrencilerimizin öğrenme süreçlerine olumlu anlamda katkı sağlamak için böyle etkinliklere katılmaya çalışacağız. Söz konusu etkinliğimizde öğrencilerimiz meslekleriyle ilgili verimli zaman geçirdiler. Fuar gezisini organize eden Gezi Kulübü öğretmenleri Ömer Orhan ve Şükrü Çakıl’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu