MESELE SADECE SEÇİM Mİ

Ülkemiz İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimlerine kilitlendi.

Seçime, Belediye başkanlığı seçimi olmasının çok ötesinde anlam yüklendi. Ak parti ve CHP arasında geçecek bir demokrasi yarışının çok ötesinde bir mana aldı. Küresel güçlerin bilek güreşine döndü. Hangi partinin adayı kazanırsa kazansın, kaybeden ülkem olacak.

Küresel güçler yeni dünya düzeni için mücadele ediyor ve ülkem yeni dünya düzeni için mücadele eden  bu güçlerin planlarında hep merkezde ve  çok önemli bir konumda. Mücadele eden güçler, bu önemli ülkeyi kendi tarafında görmek istedikleri için de bizi bize bırakmak istemiyorlar..

Yüzyıllardır zaten içimizdeler. Devletin ve toplumun en kılcal damarlarına kadar sirayet etmişler. Ülkemizde kırılmaya yol açacak tüm fay hatlarına hakim olmuşlar ve istedikleri anda da kutuplaştırıp, insanlarımızı karşı karşıya getirip, kavga ettirebiliyorlar..

OYUNU İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ ÜZERİNE KURDULAR ve kim kazanırsa kazansın, şaibeli bir seçim haline getirmeyi istemişlerdi, bunu da başarıp, demokrasimize  seçimlerin yenilenmesi olayını yaşattılar. Yenilenen seçime, kutuplaşmış bir vaziyette giriyoruz ve kim kazanırsa kazansın sonuçları hep tartışma konusu olmaya devam edecek, kutuplaşmaya ve gerginliğe hizmet edecektir…  istedikleri de zaten bu durumdur..

OYUN BÜYÜK KURULDU.Seçim sonuçları gerginlik, tartışma,polemikler ve çatışmalar olarak bize dönüş yapacaktır.. Kutuplaştık…

ABD ve BATI yanlıları ile AVRASYA blokları arası mücadeleye sahitlik ediyoruz.  Ülkemizde yaşanacak gerginlikler ve kutuplaşmalar, çatışmalar devletimizin güç kaybına ve enerjisini bu konulara harcamasına yol açacaktır. Küresel güçlerinde istediği  güç kaybetmemizdir.

Doğu Akdeniz enerji kaynakları meselesinde milli çıkarlarımızı koruyamayalım, Kıbrıs da söz sahibi olmayalım, Suriye ve Irak meselelerin de ise isteklerine boyun eğelim. İsrail’in emellerine hizmet edelim,Kudüs’ü İsraillilere peşkeş çekelim, Çin’in yanında yer almayalım ve BATI BLOĞUNUN ÇIKARLARINA HİZMET EDELİM. Onların bize uygun gördüğü role razı olalım ve itiraz etmeyelim. Milli çıkarlarımızı düşünmeyelim, MANDA DEVLET gibi onların her isteğine EVET diyelim..

S-400 füze meselesi Türkiye’nin tarafını ilan etme meselesidir. ABD’nin çıldırmasının nedeni budur.  S-400 Füzesi henüz hiçbir savaşta tecrübe edilmedi. Normal şartlar olsa bu kadar gürültü çıkmasına sebebiyet vermezdi. Türkiye’nin karşı blokta yer alması ABD için kabus demektir. Türkiye’yi kendince yola getirmek için de her yola başvuracaktır. Her partinin içinde adamları var DEMOKRASİMİZİ KARIŞTIRACAK ve GERGİNLİK yaratacaklar. Ülkemizde bir çok ünlü iş adamı onların emrinde. Sahip oldukları malın ve mülkün sermayesi kendilerinin değil ve Dünyaca ünlü ailelerin sermayesini yönetiyorlar. İşin özeti EKONOMİMİZ ONLARIN ELİNDE. Küresel patronları yüzde 20 küçülme talimatını bile şimdiden verdiler. Ekonomimize OPERASYON geliyor demektir.. Suriyeli muhacirlerin içinde binlerce ajanları var ve ortamı gerecekler. TARİKATLAR HAZIR ve talimata göre hareket edecekler. Yüzlerce SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ ve VAKIFLAR yabancı İstihbarat örgütlerinin emrinde ve talimata göre hareket edecekler. Üniversitelerimiz de öğrenci hareketleri, Büyük takımlarımızın taraftarları sokaklara çekilmek istenecektir. TERÖR ve SINIR ÖTESİN DE PYD-PKK OLAYLARINA şahitlik edeceğiz. ZORLANACAĞIZ belki ama biz KAZANACAĞIZ. Halkımız kurulan tezgahları görüyor ve anlıyor. Seçimi kim kazanırsa kazansın Ak parti de bizim, CHP de bizim. BİZ, BİZİM DEVLETİMİZE ve MİLLETİMİZE KURULAN TUZAĞA KARŞI HAZIR OLALIM. Reçetemiz Birlik ve Beraberliktir. Devletimizin Kurcusu GAZİ MUSTAFA KEMAL PAŞAMIZ  bu devletin ve milletin rotasını bir asır önce çizdi.

ATATÜRK sadece bir liderin adı değildir.Aynı zamanda TÜRKLÜK DAVASININ ADIDIR. Kısacası  İSTİKAMET BELLİ EDEN PUSULADIR… Yeter ki MİLLETÇE MİLLİ ROTAMIZDAN SAPMAYALIM..

Milletçe kucaklaşarak, milli birlik ve beraberlikle kurulan tüm tuzakları boşa çıkaracağız inşallah.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı