Muğlaspor’a ”İlginç” takım otobüsü!

TFF 3'üncü Lig 3'üncü Grup temsilcimiz Muğlaspor'un bu sezon kullanması için tahsis edilen takım otobüsünün kaplaması, birçok kesim tarafından tepki çekti.

Haber: Berkay Göcekli

TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup temsilcimiz Muğlaspor’un bu sezon kullanması için tahsis edilen takım otobüsünün kaplaması, birçok kesim tarafından tepki çekti.

Muğlaspor’un resmi sosyal medya hesabı üzerinden ”Takımımızın yeni sezon otobüsü hazır” başlığıyla paylaşılan fotoğraflarda, otobüsün arka cam kaplamasına Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’ün fotoğraflarının yer verilmesi tepkilere yol açtı.

Yeni sezon için hazırlanan otobüsün yan taraflarına taraftar silüeti ve Muğlaspor armasıyla kaplama yapılırken, arka cam kaplamasında ise belediye başkanlarının fotoğraflarına yer verildi. Yapılan paylaşımın altına çok sayıda tepki içeren yorum yapıldı. Yorumlarda genel olarak; ”spora siyaset bulaştırılmasının yanlış olduğu” vurgulandı.

Belediye başkanlarının temel görevleri arasında bölgelerindeki spor kulüplerine hizmet etmek olduğu hatırlatılırken, yapılan kaplama ”egoistçe ve görgüsüzlük” olarak yorumlandı. Gelen tepkilerin ardından takım otobüsünde bir değişiklik yapılıp, yapılmayacağı merak konusu oldu.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı