Murat Atacan, iftarda buluşturdu

Ortaca’nın güçlü firmalarından Murat Ticaret, üniversite öğrencileri ve dostlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.

Murat Ticaret Sahibi Murat Atacan’ın ev sahipliği yaptığı programa davetliler büyük ilgi gösterdi. Atacan, Ortaca Meslek Yükseokulu’nda (OMYO) gerçekleştirilen iftar programında davetlilerle tek tek ilgilendi.

Ramazan ayı ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla OMYO’da okuyan öğrencilere iftar veren Atacan, gençler ve dostlarıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Atacan; “Ramazan ayı dostlarla arkadaşlarla, yakınlarımızla kısaca tüm sevdiklerimizle ve sevenlerimizle adeta bir kucaklaşma vesilesidir. Bizlerde bu birlikteliği sağlamaya gayret gösteriyoruz. Hem Ramazan ayı olması hem de ülkemizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yılı olması nedeni ile atamızın ülkeyi emanet ettiği gençlerimizi iftarda buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Ayrıca bu iftar dolayısıyla dostlarımızı bir arada görmek bizlere şeref veriyor. Bizleri kırmayarak iftar programımıza katılan bütün misafirlere teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İftar programına, Murat Atacan ve ailesinin yanı sıra OMYO Müdürü Prof. Dr. Umut Avcı, önceki dönem CHP Muğla Milletvekilleri Dr. Ali Arslan, Prof. Dr. Nurettin Demir, Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Esnaf Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin, CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, İyi Parti İlçe Başkanı Barbaros Canlı, Mahalle muhtarları, CHP ve İyi Parti yönetim kurulu üyeleri, CHP Belediye Meclis Üyeleri Bilal Erdoğan, Haluk Gürel, Gülnaz Kırkık, Can Taç, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Arslan ile çok sayıda davetli katıldı.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı