üstbilgi relşam

Öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldiler  

Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu ve Belediye Başkanı Kamil Ceylan, ilçedeki Meslek Yüksekokullarına bu yıl başlayan öğrencilerle kahvaltıda buluştu.

Köyceğiz Meslek Yüksek Okulu ve Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okuluna, ilk defa kayıt yaptıran öğrencilere İlçe Kaymakamı Erdinç Dolu’nun başkanlığında, Belediye tarafından Kulak Mesire Kamp Alanında sabah kahvaltısı verildi.

Satır İçi Makale

Kahvaltıya; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Kaymakam Erdinç Dolu, Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Köyceğiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hatice Ulusoy, Meslek Yüksekokulları öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı. Kahvaltı da öğrencilerin sorunları dile getirildi ve genç girişimciler ile bilgi alışverişi yapıldı.

Öğrenci ve akademisyenlerin katıldığı programda devam eden ve planlanan çalışmalar ile ilgili öğrencilere bilgi veren Başkan Ceylan; “Köyceğiz muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ilçemiz. Belki birçoğunuz Köyceğiz’in bu doğal güzelliklerini henüz görmediniz. Amacımız yaptığımız yatırımlarla birlikle bu doğal güzellikleri daha da ön plana çıkararak, Köyceğiz’i daha yaşanabilir bir kent haline dönüştürmek. Sahillerimiz, koylarımız, ormanlarımızın ve gölümüzün bulunduğu Köyceğiz bu eşsiz doğasıyla muhteşem bir şehir. İnşallah bu güzellikler yapacağımız yeni yatırımlar ile daha ön plana çıkacak ve sizler ilçemiz Köyceğiz gibi muhteşem bir şehirde yaşadığınız, okuduğunuz için daha da mutlu olacaksınız.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu