Ortaca ADD’den Dostluk ve Dayanışma Gecesi

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ortaca Şubesince dostluk ve dayanışma yemeği düzenlendi. İlçedeki bir restoranda düzenlenen etkinlikte katılımcılar, şiirler ve türküler eşliğinde eğlendi.

ADD Ortaca Şube Başkanı Günnur Karaağaç, sivil toplum kuruluşları arasında en faal derneklerden biri olduklarını söyleyerek; “Bölgedeki bir çok etkinliğe katılıyoruz. Dernek olarak Kent Konseyi ile birlikte 500 üniversite öğrencisine ulaştık. Derneğimiz gün geldi kütüphane oldu, gün geldi çocuklarımıza dershane oldu. Derneğimizin ilçemizde büyük sorumluluğu olduğunu düşünüyorum.” diye konuştu.

ADD’nin ülke genelinden 150’nin üzerinde şubesi olduğunu söyleyen Karaağaç; “200 binin üzerinde üyesi var. ADD büyük sorumluluklar üstlenerek çalışmalarını sürdürüyor. Bugün aramızda olan Belediye Başkanımız Hasan Karaçelik’e, meclis üyelerimize, Cumhuriyet Halk Partisi, İyi Parti, Vatan Partisi ile başkanlıklarına, sivil toplum kuruluşlarına, ADD Göcek ve Köyceğiz şubesine, DALKO başkanı Arif Yalılı’ya, belediye başkanı aday adaylarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlikte, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Murat Atacan, katılımcılara nutuk hediye etti.

Yorum
Başa dön tuşu