Ortaca Bahçeşehir Kolejinde coşkulu kış karnavalı  

Ortaca Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliğince “Kış Karnavalı” kapsamında Muğla Gençlik ve Spor Kulübü izcileri yararına kermes düzenlendi.

Okul bahçesinde düzenlenen kermes, çok sayıda davetlinin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Kermeste açılan stantlar davetlilerden büyük ilgi gördü. Velilerin desteği ile hazırlanan yiyecek ve içecekler gün boyunca katılımcılara ikram edildi.

Festivalde yiyecek, içecek ve hediyelik eşya stantlarının yanı sıra etkinlik alanları da oluşturuldu. Unutulmaya yüz tutmuş oyunların oynandığı festivalde öğrenciler ve aileleri müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdi.

Hem eğlencenin hem de paylaşmanın keyfini bir arada yaşatmayı hedeflediklerini belirten Okul Aile Birliği Başkanı Gülser Korkut; “Muğla Gençlik ve Spor Kulübü izcileri yarına kermes düzenledik. Öğrenciler, aileleri ile birlikte kış karnavalında gönüllerince eğlenme imkanı buldu. Katkılarından dolayı izcilere, tüm öğretmenlerimize, velilerimize, okulumuzun kurucu temsilcisi Tarık Özalp beye çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu