Ortaca Belediyespor, Afyonkarahisar yolcusu

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Ortaca Belediyespor, yeni sezon 2. etap çalışmaları için Afyonkarahisar'a gidecek.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Ortaca Belediyespor, yeni sezon 2. etap çalışmaları için Afyonkarahisar’a gidecek.

20 gün önce yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve antrenmanlarını Ortaca Ahmet Ateş Stadı ve Dalyan Şehir Stadı’nda yapan siyah-beyazlılar, hazırlık karşılaşmaları yapabilmek için Çarşamba(yarın) günü Afyonkarahisar’da kampa girecek.

Afyonkarahisar’da 10-12 günlük kamp dönemi boyunca kamp yapan diğer takımlar ile de hazırlık müsabakaları oynayacak olan siyah-beyazlı ekipte teknik direktör Serdar Işık, takımın eksiklerini tespit edecek ve ihtiyaç halinde takıma yeni takviyeler yapılacak. Afyonkarahisar kampı sonrasında oyuncular, bir süre izin yapacak ve Ortaca’da yeniden toplanarak  sezon hazırlıklarını sürdürecek.

Ortaca Belediyespor, geçtiğimiz günlerde Fethiyespor U19 ile Ortaca’da hazırlık maçında karşılaşmış ve maçı 4-3’lük skorla kazanmıştı.

– Berkay Göcekli

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı