Ortaca Belediyespor Kulüp başkanı Erem Kaya oldu

Ortaca Belediyespor kongresi kulüp tesislerinde yapıldı. Kongrede başkanlığa Ortaca’nın tanınmış iş insanlarından Erem Kaya seçildi.

Ortaca Belediyespor kongresi kulüp tesislerinde yapıldı. Kongrede başkanlığa Ortaca’nın tanınmış iş insanlarından Erem Kaya seçildi.

Erem Kaya başkanlığında oluşan yönetim kurulunda, Tarık Özalp, Sadık Çengel, Özkan Kalkan, Berna Erdem, Samet Aslan, Burak Kaçar, Tolga Ekin ve Yunus Tepe yer aldı.

Kulüp yönetiminin oluşmasının ardından Muğla Süper Amatör Lig’in ilk haftasında 7 Kasım Pazar günü oynanacak Dalyanspor maçı için hazırlıklar başladı.

Ortaca Belediyespor Futbol Takımı Teknik Direktörlüğüne Levent Şenol getirildi. Şenol’un yardımcılığını ise Ali Tayfur Kaya yapacak.

Ortaca Belediyespor Futbol Takımı, Muğla Süper Amatör Lig’in ilk haftasında Dalyanspor ile deplasmanda oynayacak. Ligin ikinci haftasında da evinde Marmaris Gençlikspor’u konuk edecek.

Kulüp Başkanı Erem Kaya, göreve gelmelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Öncelikle bizleri bu göreve layık gören Belediye Başkanım Alim Uzundemir’e, bu ateşi yakmaya başladığım andan itibaren biran olsun desteğini esirgemeyen aileme, arkadaşlarıma, dostlarıma ve ağabeylerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ortaca Belediyespor’u sahipsiz bırakamamak için çıktığımız bu yolda elini taşın altına sokmaktan korkmayan, çekinmeyen ve bu zorlu görevde yönetimimizde yer alan hocalarıma, ağabeylerime, arkadaşlarıma ve ayrıca Berna hanıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Kulüp için çalışan eski dönemlerdeki başkanlara ve yöneticilere de yaptıkları hizmetler için teşekkür ettiğini dile getiren Kaya; “Ortaca Belediyespor Kulübü artık sporun her dalında bir proje ve altyapı kulübüdür. Geleceğin sporcularını yetiştirmek, daha iyi yerlere getirmek için canla ve başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Kulübümüz artık birlikteliğin ve beraberliğin kulübüdür. Hep birlikte başaracağız. Hep birlikte yeniden başlıyoruz. Allah utandırmasın.” ifadelerini kullandı.

Ortaca Belediyespor Futbol Takımı’nın olduğu Muğla Süper Amatör Lig B Grubunda; Seydikemerspor,  Dalaman Belediyespor, Dalyanspor, Menteşe Yerküpespor ve Marmaris Gençlikspor ye alıyor.

Yorum
Başa dön tuşu