Ortaca CHP’den İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek için bağış

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek amacıyla başlatılan bağış kampanyasına katıldı.

CHP, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali ve 23 Haziran’da yenilenmesi kararının ardından Ekrem İmamoğlu’nun çalışmaları için bağış kampanyası başlattı.

CHP İlçe Başkanlığı, İş Bankası Ortaca şubesinde kampanya için açılan hesaba bağışta bulundu.

İlçe Başkanı Evren Tezcan, yaptığı açıklamada; “Her şey çok güzel olacak” dedi.

Tezcan, şunları kaydetti; “Üyelerimizin yardımı ile topladığımız tutarı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına bağışlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partililer her zaman demokrasiden, hukukun üstünlüğünden, seçme ve seçilme hakkının tam güvence altında olmasından yanayız. Gücümüzü milletten alarak demokratik mücadelemizi artan bir azim ve güçlü bir kararlıkla sürdüreceğiz. Türkiye’nin karşılaştığı bu yol ayrımında demokrasiye inanan, hak, hukuk ve adalet duygusunu içinde taşıyan, siyasi düşüncesi ve parti aidiyeti ne olursa olsun, tüm yurttaşlarımıza elimizi uzatıyoruz. Bu uzatılan elin 23 Haziran’da kuvvetli bir şekilde tutulacağına, demokratik mücadelemize güç katacağına ve 31 Mart’tan çok daha büyük bir zafere ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz.”

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı