üstbilgi relşam

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü’nün Kurban Bayramı Mesajı

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Çöllü, mesajında, bayramlarda doruğa ulaşan dostluk ve kardeşlik ikliminin bayram sonrasında da devam etmesini diledi.

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Kurban Bayramı dolayısı ile yayımladığı mesajda, domates sezonunun verimli geçtiğini, limon ve narenciye sezonunda da rekoltenin yüksek olduğunu söyledi.

Satır İçi Makale

Çöllü; “Bu yıl domates sezonumuzda çiftçilerimiz rekolte ve fiyat olarak genelde memnun bir dönem geçirdiler. Limon, nar ve narenciye sezonunda da rekolte yüksek. İyi bir sezon olmasını diliyoruz. İnşallah çiftçimizin yüzü güler, bölge insanlarımızın yüzü güler. Kurban Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bu güzel günlerde ve toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum. Kurban Bayramının tüm insanlığa, çiftçilerimize huzur, sağlık, bereket dolu bir yıl getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle ilçe halkımızın ve İslam aleminin, Kurban Bayramını kutlar, saygılar sunarım.” dedi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu