Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü’nün Ramazan Bayramı Mesajı

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Çöllü, mesajında, Ramazan ayında yükselen ve bayramda doruğa ulaşan duygu ikliminin bayram sonrasında da devam etmesini diledi.

Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü, Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajda, domates sezonunun çiftçinin yüzünü güldürdüğünü, limon ve narenciye sezonunda da rekolte ve fiyat bakımından sevindirici rakamlar beklediklerini söyledi.

Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü; “Bu yıl domates sezonumuzda çiftçilerimiz rekolte ve fiyat olarak genelde memnun bir dönem geçirdiler. Gelmekte olan limon, nar ve narenciye sezonunda da rekolte ve fiyat bakımından iyi bir sezon bekliyoruz. İnşallah çiftçimizin yüzü güler, bölge insanlarımızın da yüzü güler. Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bu güzel günlerde ve toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını diliyorum. Ramazan Bayramının tüm insanlığa, çiftçilerimize huzur, sağlık, bereket dolu bir yıl getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle ilçe halkımızın ve İslam aleminin, Ramazan Bayramını kutlar, saygılar sunarım.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu