Ortaca’dan İstanbul’a İmamoğlu çıkarması

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Ortaca İlçe Başkanlığı 3 otobüs seçmeni İstanbul seçimleri için uğurladı.

Cumhuriyet Halk Parti (CHP) Ortaca İlçe Başkanlığı 3 otobüs seçmeni İstanbul seçimleri için uğurladı.

23 Haziran’da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için partiler seçmenlerini sandığa taşıyor.

Ortaca’dan İstanbul’da oy kullanacak seçmenler sabah saatlerinde uğurlandı. CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan ve yönetim kurulu üyelerinin yolcu ettiği seçmenler “Herşey çok güzel olacak” sloganları eşliğinde İstanbul seçimleri için yolculuğa başladı.

Muğla genelinden 60 otobüsle 2 bin 600 seçmenin İstanbul’a gönderildiği öğrenildi.

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, seçmenlerin demokratik haklarını kullanmak için İstanbul’a yola çıktığını söyledi.

CHP’nin oy kullanmak isteyen seçmenleri İstanbul’a ulaştırmak için otobüsler kaldırdığını belirten Tezcan; “CHP Ortaca İlçe örgütümüz olarak ulaşımlarını sağladığımız , İstanbul’da oy kullanacak seçmenlerimizi yolcu ettik. Öncelikle, Ortaca ayağının koordinasyonunu ve planlamasını üstlenen CHP Ortaca İlçe Başkan yardımcılarımızdan Elif Gülden Irmak ablamıza ve partilimiz Ömür Kaya kardeşimize bu süreçteki emeklerinden dolayı, Ortaca İlçe örgütümüz olarak teşekkür ederiz. 23 Haziran seçimlerinde adayımız Ekrem İmamoğlu’na ve demokrasi mücadelesi veren partililerimize gönülden başarılar diliyorum. Herşey çok güzel olacak diye çıkılan bu yolda yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nı kazanacağımıza inancım tam.” dedi.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı