üstbilgi relşam

“Profesyonel Turist” Başkan Karaçelik’i ziyaret etti

Ortaca Belediyenin bölge tanıtımı için başlattığı “Türkiye’nin En İyi İşi” projesinde yer alacak profesyonel turist Efe Tanay, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’i makamında ziyaret etti.

27 ülkeden yapılan 8 bin 235 başvuru arasından seçilen 32 yaşındaki avukat Efe Tanay, 1 Ağustos’ta başlayacak “Türkiye’nin En İyi İşi” projesi öncesi Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ile bir araya geldi.

Satır İçi Makale

Başkan Karaçelik, ziyarette yaptığı açıklamada; “Projenin bölge turizmine çok ciddi katkı sağlayacağına inanıyorum. Jürimizin titizlikle seçtiği profesyonel turistimizi bekleyen birbirinden eğlenceli ve heyecan verici görevler var. Efe Tanay, 31 gün boyunca harika bir deneyim yaşayacak ve yaşadıklarını sosyal medya aracılığıyla aktararak tanıtımımıza katkı sağlayacak. Efe Tanay’a şimdiden başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Profesyonel turist Efe Tanay, projenin bölge turizmine katkısı olacağına yürekten inandığını vurguladı.

Tanay, projeye dahil olmaktan mutluluk duyduğunu ve kendisine verilecek görevleri yerine getirmeyi heyecanla beklediğini belirterek; “Ortaca, Dalyan, Sarıgerme ve tüm bölgeye yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi hedefleyen projenin amacına ulaşacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Başkan Karaçelik’in sıcak karşılamasına ve kendisine gösterdiği ilgiye teşekkür eden Tanay; “Başkan kendisi de projenin gördüğü ilgiden memnun olduğunu söylüyor. Dalyan’ı, diğer ülkelerde gördüğüm ve edindiğim tecrübelerinde etkisi ile tanıtmaya çalışacağız. Dalyan’da ne kadar dolu dolu tatil yapılabileceğini göstermek istiyoruz. Umarım proje sonunda bölgenin tüm güzelliklerini yansıtmayı başarırız.” dedi.

– “Türkiye’nin En İyi İşi”

“Türkiye’nin En İyi İşi” projesiyle, seçilen profesyonel turist 30 bin lira ücret ile 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1 ay süresince Dalyan ve Sarıgerme bölgesini gezerek tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com sitesinde ve projenin Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşacak.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu