üstbilgi relşam

Safranbolu’dan Başkan Karaçelik ve Ortaca halkına teşekkür

Ortaca Tarım Çevre ve Turizm Festivali’nde sahne alan Safranbolu Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü, Ortaca Belediyesi ve ilçe halkına teşekkür etti.

Safranbolu Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Canan Temizyürek, festivalde kendilerine gösterilen ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Ortaca Tarım Çevre ve Turizm Festivali’ne nazik daveti için Belediye Başkanı Hasan Karaçelik teşekkür ederiz. İlçe halkına da bizlere göstermiş oldukları ilgiden dolayı Safranbolu Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sevgili, Ortaca halkının yağmur, yaş demeden bizleri izlemeye gelmesi ve güzel alkışları için yürekten sevgi ve selamlarımı iletiyorum.” ifadelerini kullandı.

Satır İçi Makale

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ise festivale renk katan Safranbolu Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Canan Temizyürek ve ekibini, ilçede ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti.

Karaçelik, geçen ay Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer’in davetiyle, Ortaca Folklor Eğitim ve Araştırma Derneği ile birlikte Safranbolu’da misafir edildiklerini, işbirliklerinin bundan sonrada devam edeceğini söyledi.

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu