SAĞCI ve SOLCU MİLLİYETÇİLER…

Türkiye’mizin tüm siyasi kesimlerinin ana damarını milliyetçi bir kitle oluşturur..

Ülkenin kaderini de bu kitle tayin eder.

Kimisi kendini “ Türkçü “, “ Türk milliyetçisi “ ,  “ Ülkücü “

Kimisi “ Ulusalcı “, “Atatürkçü “ ,

Kimisi ise “Milliyetperver “, “ Milli ve Yerli “,  “ Vatansever “ gibi isimler ile ifade ederler..

İlgili Makaleler

Farklı kamplarda, farklı siyasi partilerin içinde olsalar da “ Devlet, Millet , Vatan ve Bayrak “ konularında hassasiyetleri ortaktır…

Devlete sadık, millete hizmetkar olmaktan gurur duyarlar..

Atatürk sevgisi ve saygısı üst seviyelerdedir..

Devletin bekasını ve milletin birlik ve beraberliğini isterler. Kimseyi ötekileştirmezler. Herkesi kucaklayan ve ülkemizde kardeşlik ikliminin tesisini arzu ederler..

Türk milletinin kültür ve değerlerini nesilden nesillere aktarılmasında köprü görevi görürler. Türk milletinin kendi değerleri ve kültürü ile milletler ailesi içerisinde onurlu, gururlu bir yere sahip olması için mücadele ederler..

Her siyasi partinin ve oluşumun içinde varlar ama maalesef her parti ve oluşumda da ikinci sınıf muamelesi görürler. Karşılarında her zaman mücadele etmek zorunda kaldıkları Türk milletine ve değerlerine önem vermeyen bir grup vardır..

Sağ veya Sol partilerin içinde ki parti içi mücadeleleri mercek altına yatırın ne demek istediğimi anlayacaksınız ve şimdiye kadar belki dikkat etmediğiniz bu ayrıntıyı göreceksiniz..

Atatürk ile İnönü çekişmesi, Deniz Baykal’ın tasfiye edilip, yerine Kılıçdaroğlu’nun gelmesi, Muharrem İnce başta olmak üzere partilerinden Ulusalcıların uzaklaştırılmaları CHP içinde ki mücadeleyi, AKP içinde ise Babacan, Davutoğlu başta olmak üzere yol ayrımına gelenler, Arınç gibi parti içi muhalefete soyunanlar, Milli Görüş çizgisinde bir çok partinin kurulması,  MHP içinden BBP ve İP gibi partilerin çıkması, bir çok MHP li ve Ülkü Ocaklı isimlerin partiden ihracı ve suikast sonucu şehit edilen Doç.dr. Sinan Ateş’in ölümüne hep bu pencereden bakmak ve olayları bu şablon ile analiz etmekte fayda var.

Şimdiye kadar partilerin de ikinci sınıf vatandaş muamelesi gören bu Sağcı ve Solcu Milliyetçiler ülkenin SİGORTASIDIR ve Ülkenin kaderinde söz sahibidirler. Seçimlerin kaderini ve kurulacak hükümetlerin kimlerden oluşacağını o’nlar tayin eder..

SAHNE ARTIK O’NLARIN.. Bu sefer zafer o’nların olacak..

Anadolu, insanlık aleminin kurtuluşunun kalesi olacaksa eğer sağcı ve solcu milliyetçiler de insanlık aleminin koruyucu ve ordusu olacaktır. Hem Türk milletinin , hem de insanlık aleminin huzur ve mutluluğu bu insanların gayretine, mücadelesine ve samimiyetine bağlıdır..

Önce “ Adalet, Özgürlük, Eşitlik ve İnsaniyetlik “ diyen TÜRK TÖRESİ kuralları hem milletimizi, hem de tüm insanlığı huzura kavuşturacak değerlerdir. Türk insanı henüz kendi potansiyelinin farkında değil, Sağcı ve Solcu Milliyetçiler misyonlarının farkına vardıkları ve birbirlerini kucakladıkları gün hem milletimizin hem de insanlığın kazandığı gün olacaktır…

İNSANLIĞIN ŞİFASI ANADOLU TOPRAKLARINDADIR. Hasretle ortaya çıkmasını bekliyoruz…

Yorum

Başa dön tuşu