SARI BOZKURT

sezg

10 Kasım…

Ölüm kelimesi Türkçe de yoktur. Tüm Türk lehçelerini sözlükte tarayın ölüm kelimesini bulamazsınız.. Ölüm kelimesi başka dillerden Türkçemize girmiştir. TÜRKLER ÖLÜMÜ ÖLDÜRMÜŞTÜR. Türk milleti sonsuz hayata inanır. Ölüm denilen olayın aslında YENİ HAYATA DOĞUM olduğuna inanır ve mezarın da yeni hayata geçişin kapısı olduğunu kabul eder. O’nun içindir ki başka milletlerin ve kültürlerin mezarları düz şekildeyken, Türklerin mezarları tümsektir. Doğum yapmaya hazır hamile kadının karnını andırır. Yeni hayata doğumdur ölüm.. Sonsuzluk boyutudur.

ATATÜRK SONSUZLUK BOYUTUNA GEÇTİ..

Yıllardır Atatürk’ü gerçek manada tanımadan ve anlamadan yeni nesillere anlattık ve güya öğrettik. Atatürk’ü gerçek manada anlamadan ve tanımadan da 10 Kasımlar da anma törenleri düzenleyerek güya andık durduk…

Emin olunuz ki Atatürk’ü anlamadan ve tanımadan düzenlediğimiz son 10 Kasım Atatürk’ü anma programımız olacaktır. 2023 GERÇEK ATATÜRK’ÜN MİLLETÇE ANLAŞILDIĞI ve TANINDIĞI YIL OLACAKTIR. SARI BOZKURT yeni nesillerce gerçek manada tanınıp, anlaşılacaktır..

2023 yılı Atatürk adının, kadim Türk kültüründe ki derin anlamını ve taşıdığı kozmik mesajın anlaşıldığı yıl olacaktır. Atatürk sadece Türk milleti için değil tüm insanlık için Allah’ın Adem oğullarına bir armağanı ve lütfudur. Bu sözlerimin ne manaya geldiğinin cevaplarını herkes 2023 yılı içinde bulacaktır. Atatürk’ün eserlerinin sansürlendiği , ilkelerinin ve tezlerinin içlerinin boşaltıldığı , Atatürk’ün yetiştirdiği kadroların devlet kademelerinden nasıl tasfiye edildiği, bu tasfiye işlemlerinin arkasında kimlerin bulunduğu, devleti ABD nüfuz bölgesi haline kimlerin getirdiği, mandacılığı kimlerin hortlattığı, en önemlisi de ATATÜRK’Ü  KİMLERİN ve NİÇİN ŞEHİT ETTİĞİ ortaya çıkacaktır..

ATATÜRK’E YAPILAN İHANETİN  HESABININ SORULACAĞI dönemin geldiğinin işaret fişeğidir 2023 yılı..

ALİYA İZZETBEGOVİÇ bir sözü ile çok derin ve kadim mesaj veriyor. “ SAVAŞI KAYBEDİNCE DEĞİL DÜŞMANA BENZEYİNCE YENİLİRSİNİZ. “

Rahmetli diyor ki ;  sizin aranıza sizdenmiş gibi görünerek sızmış ve sizden zannettiğiniz ama aslında sizden olmayan insanlar, zamanla sizlerin güvenini kazanarak, sizi kendilerine benzetirler. Sizler kendiniz olmaktan daha çok onlar gibi olduğunuz ve onlara benzediğiniz gün YENİLİRSİNİZ.  Kurtuluşun tek reçetesi TÜRK GİBİ OLMAK ve TÜRK GİBİ KALMAKTIR..

Başımıza ne geldiyse işte bu içimize sızmış kriptolar yüzünden geldi. Daha önceki yazılarımda da defalarca yazdığım gibi bu kriptolar 2023 yılında inşallah ifşaa olacaklar ve deşifre edilecekler, yargılanarak aziz milletimize ve devletimize hesap vereceklerdir..

Yukarıda yazdıklarımın gerçekleşeceğine olan inancım tamdır. İnşallah ATATÜRK’ÜN GİZLİ VASİYETİNİN AÇIKLANDIĞI GÜNLERİ de göreceğiz. Az kaldı …

Atatürk’e sadakatimiz ve Atatürk gibi Türk milletine sevdamız, Atatürk gibi devletimize hizmet aşkımız son nefese kadardır.

Bu vesile ile Devletimizin kurucusu, TÜRK MİLLETİNİN SON BAŞBUĞU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü ŞÜKRANLA ve MİNNETLE ANIYOR, ALLAHTAN RAHMETLER DİLİYORUM.

Emanetlerinin bekçileriyiz . Rahat uyu atam.

Yorum

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu