SAVAŞMADAN KAYBETMEYELİM

Keşke siyasilerimiz daha donanımlı olsa.Milli Şuur sahibi olarak Kendi tarihimizi bilseler  ve dünya milletlerinin  çıkar hesaplarına ve bize kurdukları tuzaklara vakıf olsalar.Haçlı ve Siyonistlerin  Yüzyıllardır bıkmadan usanmadan milletimize  kurdukları tuzakları ve içimize yaydıkları fitneleri anlaya bilseler. Anlaya bilselerdi;  bu kadar sert söylemler ile siyaset yapıp da milleti kutuplaştırmazlar ve emperyalistlerin ekmeğine yağ sürmezlerdi. İçimizde ki bizden görünüp ama bizden olmayan ve ülkemizin önemli makamlarını işgal etmiş “Türk ve Müslüman düşmanı”  ÇİFT DİNLİLERİ görürlerdi. Türk ve Müslüman görünümlü bu azılı Türk düşmanlarına aman vermezlerdi..

Anlaya bilselerdi ; Atatürkçü görünüp,Atatürkçü olmayan ve  aslında Atatürk’ün en azılı düşmanı olanları tanırlardı.. Devlet kurmuş ve bağımsızlığımızı kazandırmış olan Türklüğün hayırlı evladı Atatürk’e hakaret ve küfür ettirmezlerdi…

Türkçüyüm,Türk milliyetçisiyim diye ortada dolaşıp, ne Türk, ne de Türk milliyetçisi olmayan ve Türklüğe ve Türk milletine düşman olanları görürlerdi . İslamcı görünümlü, İslam düşmanlarını tanırlardı…. Müslümanlığın  ve milletimizin bölük,pörçük olmasına müsaade etmezlerdi..

CHP’liyim diyen ama CHP’li olmayan, MHP’liyim diyen ama MHP’li olmayan, Ak partiliyim diyen ama Ak partili olmayan KRİPTOLARI tanırlar ve partilerin birbirine düşmanca, hasımca tavırlar almasına, birbirlerine HAİN, YALAKA ve KOYUN  gibi  hakaretler yağdırmasına, KARDEŞLİK HUKUKUNUN BOZULMASINA müsaade etmezlerdi..

Kürdüm deyip de Kürt olmayan, Sünni’yim deyip de Sünni olmayan, Aleviyim deyip de Alevi olmayanları tanırlar ve milletimizin evlatlarının arasına husumet ve  fitnelerinin ekilip, kardeşlik hukukumuzun zedelenmesine fırsat vermezlerdi.. İçimiz de cirit atan bin bir türlü paralel yapıları ve bunları kontrol eden yabancı istihbaratların faaliyetlerini anlarlardı. Bu yapıların aziz milletimize ve devletimize zarar vermelerini önlerlerdi..SAVAŞMADAN YENİLMEZ ve TESLİM ALINMAZDIK..

TÜRKLÜK; sadece bir ırkın veya milletin adı değildir. TÜRKLÜK bize tarihin verdiği bir ROLDÜR.  Haçlı-siyonist ve emperyalistlerin, yüzyıllardır İslama ve İslam milletlerine saldırılarına karşı durmanın, mazlum milletlerin yanında yer almanın adıdır TÜRKLÜK.. TÜRK’üm demek için TÜRK IRKINDAN ve MİLLETİNDEN OLMAK gerekmiyor. İSLAM DÜŞMANLARININ yüz yıllardır saldırılarının karşısında İSLAM MİLLETLERİNİ SAVUNMA ROLÜNÜ ÜSTLENMİŞ TÜRK MİLLETİ İLE YAN YANA, OMUZ OMUZA OLAN ve  “MAZLUMLARI KORUMA ROLÜNÜ ÜSTLENEN HERKESİN ADI TÜRKTÜR”.. ATATÜRK’DE BU ORDUNUN BAŞKOMUTANI OLMUŞ, SALDIRILARI PÜSKÜRTMÜŞ,  TÜRKLÜĞÜN ve İSLAMIN SON KALESİNİ KURTARMIŞ ve TÜRK DEVLETİNİ KURMUŞ, ASİL BİR MÜSLÜMAN TÜRK EVLADIDIR..

MİLLİ MÜCADELE yıllarında HAÇLILARIN karşısında mücadele eden MÜSLÜMAN halk ve TÜRK ORDUSU, İSLAMIN SON KALESİ İÇİN MÜCADELE EDEN ORDUYDU. ATATÜRK’DE BU ORDUNUN BAŞKOMUTANIYDI.. Tüm İslam Milletleri, İslam alimleri Atatürk ve ordumuz için İslam’ın son kalesi düşmesin diye dualar ediyor ve Müslümanları Mehmetçiğimize destek olmaya çağırıyorlardı..Tüm Müslüman alimler ve milletler Atatürk’ün başarısı için dua ederken şimdi “ Atatürk’e hakaret edenler ve iftira atanlar “ nereden çıktı. KİM BUNLAR..?  Her şeyi de benden beklemeyin.. Lütfen bunların soyunu-sopunu size zahmet biraz araştırın. Araştırırsanız göreceksiniz ki ister sağcı, isterse solcu, ister Türk,Kürt, Arap,laz vs.. olsun ATATÜRK’E hakaret edenlerin içimizde ki KRİPTOLAR ve ÇİFT DİNLİLER OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.. Tek dertleri bizi birbirimize düşürmek ve bizi,bize kırdırmak. TÜRK’den  ve İSLAM’dan  İNTİKAM ALMAK.. Bizim tek reçetemiz BİR OLMAK, YÜREK YÜREĞE OLMAK.

Defalarca bizi , birbirimize düşürdüler istediklerini aldılar. Bu sefer onlar değil, BİZ BAŞARALIM, KAZANALIM. Milletimiz, kazansın, devletimiz kazansın, Al Bayrağımız kazansın…

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı