üstbilgi relşam

Tan Grup, iftarda buluştu

Tan Grup bünyesinde faaliyet gösteren Coşku Özel Eğitim Kurumu personeli iftarda bir araya geldi.

İftar programına; Tan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tan, Başkan Yardımcısı Selçuk Tan, Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Eylem Tan, grup çalışanları ve aileleri katıldı.

Satır İçi Makale

İftar programıyla ilgili konuşan Ak Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı ve Coşku Özel Eğitim Kurumu Müdürü Eylem Tan, her yıl personelleri ile iftar programında bir araya geldiklerini söyledi.

Tan Grup olarak bir aile olduklarını belirten Tan, “Biz bu iftara aile içi bir iftar diyoruz. Çünkü biz çalışanlarımızla birlikte büyük bir aileyiz. Ramazan’ın bereketini ailemizle paylaşmak istedik. Burada, bu güzel aile ortamında olmaktan oldukça mutluyuz” dedi.

Ramazan ayının tüm İslam âlemine hayırlı olmasını dileyen Tan, şunları kaydetti; “Şükür etmemiz gereken bir ay içerisindeyiz. Ne mutlu ki bizlere hep birlikte tebessüm edip şükrederek iftarımızı yapıyoruz. Ramazanın gerektirdiği bir başka önemli hususta birlikte olmaktır. Birlikte iftar yapmaktır. Bu sayede Ramazan ayının ne kadar bereketli olduğunu ve bizlere huzur getirdiğini bir kez daha görmüş oluyoruz.”

Yorum

Makale İçeriği Altı
Makale altı
Yorum altı
Başa dön tuşu