TEHLİKE BÜYÜK

Türkiye’ye ve Türk milletine rahat yüzü yok. 2025 yılına kadar hep sıkıntılı imtihanlardayız..

Dünya büyük sarsıntı geçiriyor. Büyük bir savaşın tam merkezindeyiz.  Etrafımız süper güçlerin ve bu coğrafya ile çıkar hesabı olan devletlerin  askeri üsleri ile çevrildi. Namlular ülkemize dönük vaziyette bekliyor..  Türk milleti ise  olan bitenden uzak ve günlük yaşayışının telaşı içerisinde.  Dolar, altın, faiz, araba ve ev alıp, satma hesaplarında. Sanki Türkiye tehlike altında değil. Sanki  devletimize, vatanımıza ve milletimize hiç bir şey olmaz, kimse bize saldıramaz ve kimse Türk topraklarını işgal edemez havası hakim.. Sadece Akdenize başlarını kaldırıp baksalar 65 ülkenin deniz donanmalarının ve uçak gemilerinin , Akdeniz de bayrak gösterdiğini görecekler. HAARP teknoloji ile donatılmış gemilerin Ege ve Marmara da demirlediklerini , bu gemilerde ki teknoloji ile depremler yaratılabildiğini, iklime müdahale edilebildiğini ve son dönemlerde garip iklimsel hadiselerin , depremlerin oluşu ile ilgili gariplikleri fark edecekler.. SELLER, SİSLER, YAĞIŞLAR mevsim dışı bazı garip, İKLİMSEL HADİSELERİN cereyan etme nedenlerini çözecekler. İstanbul da garip bir SİS etrafı kapladı. DENİZ ve HAVA TRAFİĞİ KİLİTLENDİ. Uzmanlar bu olayı doğal bulmadıklarını ve şaşırdıklarını açıkladılar. Bu tür olayların MANASINI DÜŞÜNÜN ve başımıza gelecekleri ÇÖZÜN lütfen..

DÖVİZ garip, bir şekilde artıyor.  Tarlalarda çiftçilerin ürünleri kaldı. Alan satan yok. Çiftçi feryat ediyor ama aynı ürünler market ve pazarlarda zam üstüne zam görüyor. BİRİLERİNİN ÜLKEMİZDE TEDARİK ZİNCİRLERİNİ KIRMA GAYRETİ İÇİNDE OLDUKLARI  AŞİKAR. Bu olayların arkasından KITLIK gelecektir. Yiyecek bulmakta , bulursa da çok pahalı şekilde temin etmek zorunda kalmakla karşı karşıyayız.BU BİR SAVAŞTIR. Devletimizin de milletimizin de uyanık olması mecburiyettir.

Kadim kitaplarda yazan tarihler, bilgiler ve öğretiler bazı tarihleri işaret ediyor. Sadece işaret etmiyor BÜYÜK BİR DÜNYA SAVAŞININ YAŞANACAĞI TARİHİ SÖYLÜYOR..

Halkımız yaşananların ve başımıza gelebilecek olan tehlikelerin farkında mıdır..?

Osmanlı devleti yıkılmadan önce halk aynı bu gün olduğu gibi bir ruh halindeydi ama akıllarına gelmeyen başlarına geldi. Vatan toprağı işgal edildi. Osmanlı devleti yıkıldı. Yüz binlerce insanımız öldü. İnsanlarımızın canına ve malına kastedildi. Binlerce kadınımıza tecavüz edildi. Binlerce kadınımız ve çocuklarımız kaçırıldı ve akibetleri  meçhul..

Tarihten ders alalım. BÜYÜK SAVAŞ KAPIDA ve TÜM DEVLETLER ZAMANA OYNUYOR..

Suriye ve Irak da yaşananlara sessiz kalırsak , İŞGALE UĞRAMA RİSKİMİZ ARTAR.. BEKA SORUNU YAŞARIZ. Yunanistan’ı bir asır öncesi olduğu gibi yine bize karşı kullanıyorlar. Adı YUNAN SAVAŞI olsa bile gerçekte ABD- FRANSA ve BATI GÜÇLERİ İLE SAVAŞILACAKTIR..

İKLİM SÖZLESMESİ, İSTANBUL SÖZLEŞMESİ gibi sözleşmelerin üzerinde ki yaldızlı sözleri kenara bırakıp, altında yatan derin manayı ve hedeflerini anlamazsanız YAŞANAN SAVAŞI ANLAMAZSINIZ..

Siyasi, askeri, ekonomik baskı altındayız. Halkımızın üzerinde mühendislik uygulamaları KUTUPLAŞMALAR yaratılmaya çalışılıyor. Toplumun RESMİ ve SİVİL tüm kurumlarına SIZMA VAR. Bu nedenle AYDINLARIMIZIN farklılıkları bir kenara bırakıp, siyasi, etnik ve dini farklılıklara rağmen MİLLİ BİLİNÇ OLUŞTURMAK için el ele verip, HALKI UYARMALIDIRLAR.. TEK REÇETEMİZ MİLLİ BİRLİKTİR..

DIŞ GÜÇLER ve İÇERİDE Kİ ADAMLARI  birlikte çalışıyorlar. İçten ve dıştan kuşatıldık..

Osmanlı borçlandırıldı ve YIKILDI. Aynı tuzak bu günde devletimize uygulanıyor aman dikkat..

YA İSTİKLAL, YA ÖLÜM diyeceğimiz günler kapımızda..

Bizi malımız, mülkümüz, paramız, partilerimiz, mensubu olduğumuz gruplarımız kurtaramayacak. TEHLİKE BÜYÜK. Devlet büyüklerimiz aleni söyleyemiyor olsalar da DOST ve MÜTTEFİK DEDİĞİMİZ ÜLKELERİN İŞGAL PLANLARI İLE KARŞI KARŞIYAYIZ..

Son viraj… Son Uyarı kabul edin. BU GÜNDEN İTİBAREN  geç kalmadan,  MİLLİ BİRLİK ve BERABERLİĞE HİZMET EDİN. TEKRAR İSTİKLAL MÜCADELESİ İLE KARŞI KARŞIYA KALABİLİRİZ..

Allah milletimizin ve insanlığın yardımcısı olsun.

Yorum

Başa dön tuşu