Tezcan; “Elektrik ve akaryakıt zamları vatandaşımızı çarptı”

CHP Muğla milletvekili Mürsel Alban, Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan ve partililer, İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ortaca Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ortaca Ziraat Odası, Ortaca Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ve Ortaca İlçe Seçim Müdürlüğü’ne ziyaretlerde bulundular.

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban ve partililerle Ortaca’da esnaf ve üretici temsilcilerine ziyaretlerde bulunarak ülke gündemiyle ilgi sohbetlerde bulunduklarını söyledi.

Tezcan; “CHP Muğla Milletvekilimiz Sayın Mürsel Alban ve partililerimizle Ortaca’mızda esnaf ve üreticilerimizin temsilcilerine ziyaretlerde bulunarak ülke gündemiyle ilgi sohbetlerde bulunduk. Esnaf ve üreticilerimizin en büyük sıkıntısı en az 3’e katlanan elektrik zamları ve her gün akaryakıta gelen zamlar. Elektriğe gelen zamlar esnafa kepenk kapattıracak seviyelere geldi. İki yıldır pandemiden dolayı zor günler geçiren esnafımızı şimdide elektrik ve akaryakıt zamları çarptı. Esnafımız hükümetten zamların acilen geri alınmasını istiyorlar. Bizler de esnafımız ve vatandaşlarımız adına hükümete sesleniyoruz. Zamlardan dolayı halkımızın beli büküldü. Zamlar geri alınsın. Ziyaretlerimizde bizlere gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı, İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ortaca Şoförler ve Otomobilciler Odası, Ortaca Ziraat Odası, Ortaca Pir Sultan Abdal Kültür Derneği ve Ortaca İlçe Seçim Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu