Tezcan: “halkın derdi geçim sıkıntısı”

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, CHP Ortaca İlçe Başkanlığı olarak yerel ve genel gündemle ilgili sık sık vatandaşları evlerinde ziyaret ettiklerini söyledi.

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, CHP Ortaca İlçe Başkanlığı olarak yerel ve genel gündemle ilgili sık sık vatandaşları evlerinde ziyaret ettiklerini söyledi.

Vatandaşların derdinin geçim sıkıntısı olduğunu dile getiren CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, her fırsatta mahalle sakinlerini ziyaret ettiklerini yerel ve genel gündemle ilgili görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Vatandaşların yerel yönetimlerden ve kendilerinden talepleri olduğunu ifade eden İlçe Başkanı Tezcan, “CHP Ortaca İlçe Örgütü olarak her fırsatta mahalle sakinlerimizi evlerinde ziyaret ediyor, kahvehanelerde de vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Yerel ve genel gündemle ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadığı bölgelerde yerel yönetimden ve bizlerden talepleri var. Bizleri ilgilendiren konuların çözülmesi için gerekli yerlere ileterek gidermeye çalışıyoruz. Bizlere iletilen her türlü istek ve sorunları bir rapor haline getirerek çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız sohbetlerde halkımızın en büyük derdi geçim sıkıntısı. Vatandaşlarımız sevinçle Kurban Bayramını karşılayacağı yerde kara kara nasıl geçineceğini düşünüyor. Temmuz ayı ile birlikte emeklilerimizin aylıklarına yapılan zam daha ellerine geçmeden eridi. Çiftçi ürününün karşılığını, emekçi emeğinin karşılığını alamıyor. Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak en yakın zamanda iktidara geldiğimizde halkımızın dertlerine derman olacağız. Söz verdiğimiz gibi her zaman Ortacalı hemşerilerimizin yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

Yorum

Başa dön tuşu