Tezcan; “Üreticimizin sorunları dağ gibi”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü’yü ziyaret etti.

Tezcan, ziyarette yaptığı açıklamada, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıdan en çok etkilenenlerin başında üretici ve çiftçilerin geldiğini söyledi.

Tezcan; “Biz Cumhuriyet Halk Partisi Ortaca İlçe Örgütü olarak üreticilerimizle tarlada, bahçede sık sık bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunuyoruz. Görüşlerini, önerilerini alıyoruz. Yönetim Kurulu üyemiz Aydın Kadirhan ile Ortaca Ziraat Odası Başkanı Salim Çöllü’yü ziyaret ettik. Göreve geldiği günden bu yana yönetim kurulu üyeleri ile önemli çalışmalar gerçekleştiren Ziraat Odası başkanımız Salim Çöllü ile tarımda ilçemizde ve bölgemizde yaşanan sıkıntıları görüştük. Neler yapabileceğimiz konusunda fikirlerini aldık. Çiftçimizin her ne pahasına olursa olsun üretmekten başka düşüncesi yok. Ancak ürettiklerinin, alın terinin karşılığını almak bir yana sorunlarının dağ gibi olduğunu biliyoruz. Çiftçimiz hak ettiği değeri Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında alacak.” dedi.

Aralık’ta Ziraat Odası genel kurulu için delege seçimlerinin yapılacağını öğrendiklerini de sözlerine ekleyen Tezcan; “Şimdiden tüm çiftçilere hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Yorum

Başa dön tuşu