Yatağan’da AK Parti’ye büyük katılım

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın düzenlediği törende, partiye kaydını tamamlayan yeni üyelere rozetleri takıldı. Yeni kayıtların büyük bir çoğunluğunun 18-25 yaş aralığındaki “Teknofest Kuşağı”ndan oluşması, dikkat çekti.

AK Parti Yatağan Başkanlığı’nın Yatağan Gençlik Merkezi’nde düzenlediği törende, 2023 yılının hazırlıkları masaya yatırıldı.

Törene, AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Can Çimen, Kadın ve Gençlik Kolları ile Mahalle Başkanları katıldı.

Toplantıda konuşan  Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, genel merkezinden ilçe teşkilatlarına kadar AK Parti’nin 2023 yılında gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlere hazır olduğunu belirterek, “Bu dönemde çalışmalarımızı yoğunlaştırmalıyız ve çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmamalıyız. Seçim günü ise hasadımız olan oylar ile ülkemizi yarınlara taşıyacağız. Hepimiz birer Recep Tayyip Erdoğan gibi çalışacağız ve sandıklara Cumhurbaşkanımız adına sahip çıkacağız” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Toksöz de, 3 yıllık görev süresince ilçeye kazandırdıkları projeleri anlatarak, halkın takdiri ile Yatağan’a hak ettiği değeri verdiklerini söyledi.

Partilerine kaydolan yeni üyelere hayırlı olsun dileklerini ileten Toksöz, “Gecemizi gündüzümüze katarak Yatağan’a en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Birçok hizmeti Yatağanlılarla buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. AK Belediyecilikle, Yatağan gelişiyor, Yatağan değişiyor” diye konuştu.

İlçe Başkanı Ali Tekin ise, milletin kendisine hizmet edenleri asla unutmayacağının altını çizerek, “2002 yılından bugüne AK Parti’nin Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirdiği dev projelerle, lafla değil, icraat ile hizmetin yapıldığını herkese göstermiştir. Ülkenin ve vatandaşının geleceğini düşünen ve bunun için ömrünü adayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 2023 yılında yeniden cumhurbaşkanı seçmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve onun sevdası olan ülkesine hizmetlerine devam etmesini sağlayacağız” ifadelerinde bulundu.

Düzenlenen toplantının ardından partiye katılan 30 kişiye rozetleri takıldı.

Tören, partiye kayıt olanlarla çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorum

Başa dön tuşu