“Yeni hastane seferlerimiz aralıksız devam ediyor”

Minibüs Kooperatifi Başkanı Çakır; “Yeni hastane seferlerimiz aralıksız devam ediyor” dedi.

Ortaca Sınırlı Sorumlu 23 Nolu Minibüs Otobüs Kooperatifi Başkanı Ferdi Çakır, yeni Devlet Hastanesi’ne sabah 7’den akşam 6’ya kadar servis hizmeti sunduklarını söyledi.

Kooperatif Başkanı Çakır, uzun yıllardır bölge halkına hizmet verdiklerini hatırlattı. Muğla Büyükşehir Belediyesi Özel Toplu Taşıma Aracı olarak birçok ilçeye ve ilçe içinde servis hizmeti yaptıklarını belirten Ferdi Çakır; “Fethiye, Marmaris, Dalaman, Muğla’nın yanı sıra Dalyan ve Sarıgerme’ye yoğun olarak seferlerimiz sürüyor. Vatandaşlarımızın günün hemen hemen her saati istedikleri yere ulaşabilecekleri araç bulabilmeleri için çalışıyoruz.” diye konuştu.

46 araçla hizmet vermeye devam ettiklerini aktaran Çakır; “Yeni Devlet Hastanesi’ne aralıksız seferlerimiz sürüyor. Adliye’den sabah 7’de başlayan araçlarımız akşam 6’ya kadar hizmet vermeye devam ediyor. Hafta sonları ise seferler 8 buçukta başlıyor ve 2 saat aralıklarla devam ediyor. Araçlarımız Adliye, Bahçelievler, okullar bölgesi, Orbelko, Fevzipaşa Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Otogar, Karaoğlanoğlu Caddesi, İstiklal Caddesi, yeni hastane güzergahında hizmet vermekte. Vatandaşlarımız otogardaki görevli arkadaşlarımızdan da detaylı bilgi alabilir, sefer saatlerini burada bilgilendirme amaçlı koyduğumuz tabelalardan da takip edebilirler.” dedi.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı