“Yöre insanının emeğinin, cesaretinin, vizyonunun tescili”

Şevikoğlu Alışveriş Mağazaları, Muğla’da 29’uncu, Dalaman ise 5’inci şubesini açtı. Açılışta konuşan Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Uluslararası ve Ulusal büyük markaların arasında yerel bir marka olarak öne çıkan Şevikoğlu Mağazalarının, yöre insanın emeğinin, cesaretinin ve vizyonunun tescili olduğunu vurguladı.

Hürriyet Mahallesi, Seyfettin İnce Caddesi üzerinde hizmete giren yeni Şevikoğlu AVM’nin açılışı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

1996 yılından bu yana bölge halkına hizmet veren Şevikoğlu AVM, il genelindeki 29 mağazası ve 300’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin en önemli yerel market zincirleri arasında yer alıyor. Gün geçtikçe hizmet kalitesini arttıran ve her ihtiyaca cevap verebilen mağazaları ile bölge halkının sıklıkla tercih ettiği Şevikoğlu, hizmet alanını genişletmeye devam ediyor.

Yeni yapılaşmaların olduğu bölgelerde de vatandaşların taleplerine cevap verebilecek nitelikli alışveriş merkezleri açan Şevikoğlu’nun son mağazası Hürriyet Mahallesi, Seyfettin İnce Caddesi üzerinde yer alıyor.

Şevikoğlu AVM’nin yeni mağazasının açılışı Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Şevikoğlu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şevik, yönetim kurulu üyeleri, MUTSO Meclis Üyesi Mevlüt Acar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, bölgenin tanınmış işadamları ve çok sayıda davetlinin katılımı ile yapıldı.

Şevikoğlu AVM Yönetim Kurulu Başkanı Osman Şevik, açılışta yaptığı konuşmada; “Tüm katılımcılara teşekkür ederim. Dalaman’da 5’inci şubemiz hizmete girdi. İlimizde 29 şube ile hizmete vermeye devam edeceğiz. Bize destek olan vatandaşlarımıza, emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, ilçenin güzel bir noktasına kazandırdıkları mağaza için Şevikoğlu AVM yöneticilerine teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Şaşmaz; “Kısa sürede inşaatı tamamlanarak böyle kaliteli bir işletmeyi ilçemize kandırmalarından mutluluk duyuyoruz. Şevikoğlu bölgemize istihdam sağlayan bizim için özel bir konumu olan yerel market zincirimiz, bu açıdan yeni marketimizin hem kendilerine hem de ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan ise; “Vatandaşlarımız ile yaptığımız toplantılarda bu bölgede bir market ihtiyacı olduğu dile getirilmişti. Şevikoğlu marketler zinciri yönetimi de bu ihtiyacı, yaptıkları güzel tesis ile karşılamış oldu. Bu mağaza ve diğer Şevikoğlu mağazaları, Uluslararası ve Ulusal büyük markaların arasında yerel bir markanın, bu yöre insanının emeğinin, cesaretinin, vizyonunun tescilidir. Büyük bir marka değeri oluşturan Şevikoğlu AVM’nin tüm çalışanlarını ve yönetimini yürekten kutluyorum. İnşallah bölgemizin ekonomisine, istihdamına, kalkınmasına önemli katkıları artarak devam edecektir. Hayırlı, uğurlu, bereketli olsun.” ifadelerini kullandı.

MUTSO Meclis Üyesi Mevlüt Acar da, “Bölgemizin gururu olan, ekonomiye değer katan Şevikoğlu ailesine öncelikle teşekkür ediyorum. Yeni mağazanın ilçe halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum
Başa dön tuşu